AHŞAP ÜRÜNLER GRUBU

Harika Dekoratifliği ve kullanışlılığı ile hayatınızın bir çok alanında yerini alan modern TENTE SİSTEMLERİ ile özellikle cafe, restoran ve evlerinizin teraslarında yaz kış ekstra kullanım alanı açıyoruz.

İleri teknoloji ile üretilmiş olup ithal kumaşlar, alüminyum konstrüksiyon ve aksesuarları sayesinde su ve hava geçirmesi istenmeyen alanlarda uygundur.

Cafe , restoran, yüzme havuzu kapama, rekreasyon alanları vb. mekanlarda çeşitli kapama sistemleri ile desteklenerek her türlü hava şartlarında kullanılabilen tam kapalı bir alan haline dönüştürülebilir

Otomatik Tenteler mekanınızı hem yaz sıcaklarından hem de kış hava şartlarından koruyabilen bir donanıma sahip olma özelliğinden dolayı bu alanda tercih edilen tek üründür.

Mekanın bir kış bahçesi olarak kullanılması amaçlanmış ise, yanlardan Katlanır Alüminyum veya Cam Balkon yapılarak tamamen kapalı bir ortam oluşturulabilir.

Su blok sistemimiz sayesinde yağmur suyunun kapalı mekana girmesi önlenerek su tahliyesi kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.