PVC GRUBU

Özkanoğlu Ailesi olarak birikimi 1985 yılından gelen, Çankırı’nın ISO ve CE Belgeli ilk Pvc üreticisi ve uygulayıcısı Özkanoğlu Pencere Sistemleri, 1996 yılında Çankırı’da kuruldu. Ustalığı ve titiz işçiliği ADOPEN kalitesiyle bütünleşen ÖZKANOĞLU, bugün Çankırı’nın ve tüm Türkiye’nin her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen Firmamız, sistemli bir hizmet anlayışıyla bugünlere gelmiştir. Hedeflerine ulaşmak adına, profesyonel bir satış ve pazarlama ağı oluşturan, montaj elemanlarının ve diğer personelinin eğitimine büyük önem veren firmamız, aynı zamanda tüketiciyi bilgilendirmeyi de ön planda tutmaktadır. Lider marka ADOPEN’e hakkını veren bir ustalıkla, gelişen tüketici haklarını tam olarak karşılamak, Firmamızı bu anlamda ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir.

Çankırı Merkez’de 2.500 m2 kapalı alanda kurulu tesisimiz robot teknolojisi ile üretim yapıp, yaklaşık 50 kalifiye personel ile çalışmaktadır. Tesis, Çankırı ve çevre illerine satış yaptığı gibi, her yıl artan miktarlarda Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktadır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı olmak kaydıyla ürünlerde fiziki şartlarla oluşabilecek hasarlar dışında 2 yıl ücretsiz resmi servis ve ürün garantisi verilmektedir.

Kısacası biz bu sloganı kendimize her daim ilke edindik: “TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINA, DÖRT DÖRTLÜK PENCERELER ÜRETİYORUZ”

NEDEN PVC PENCERE ?

Evlerdeki ısı kaybının %33’ünün pencere ve kapılardan kaynaklandığını biliyor muydunuz? Özkanoğlu Pvc Pencere ve Kapıları, günümüzün sürdürülebilir evlerine yönelik maksimum yalıtım sağlamak için PVC’nin mükemmel yalıtım özelliklerinden faydalanır.

Doğadan Renkler

Özkanoğlu Pvc Pencerelerin lamine renk seçenekleri idealinizdeki rengi evinizde uygulamanız için özel olarak tasarlandı. Özkanoğlu Pvc Pencere lamine renk seçenekleri doğadan esinlenir ve evrensel bir karaktere sahiptir. Dokuz farklı renk seçeneği Özkanoğlu’da !

Gelecek Nesiller İçin

Biz Özkanoğlu ailesi olarak, 2015 yılında Avrupa ülkelerinin tamamlamakla yükümlü olduğu çalışmaları, çevreye olan duyarlılığımızdan dolayı onlardan önce tamamlayıp, çocuklarımıza olabildiğince erken, temiz bir çevre bırakmayı hedefledik.