BİZE HEMEN YAZIN
Hemen Sorun!
Pencere Uzmanı cevaplasın...
whatsapp
444 0 884
Türkiye'nin Her Yerinden
Rehau | Özkanoğlu Adopen | Özkanoğlu
444 0 884
Türkiye'nin Her Yerinden

Hakkımızda

Tecrübeye, kalite bilincine, sürekli gelişime, iş ahlakına ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir

PVC profil sektöründe yenilikçi çözümler sunan, uluslararası standartlardaki kalitesiyle Özkanoğlu İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 1985’den bu yana kaliteli ve estetik ürünler üreterek yaşam konforunun artmasını sağlıyor.

35 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren şirket 1985 yılında bir aile şirketi olarak sadece inşaat ve taahhüt sektörü olarak başlamış olduğu faaliyetlerine, 1996 yılında PVC ve Alüminyum Kapı Pencere sistemlerini de dahil etmiştir.

Sektördeki tecrübesi ve uzmanlığıyla; geniş ürün gamı ve Dünya’da kalitesiyle nama sahip Alman Malı REHAU’nun ve Türkiye’nin önde gelen markalarından Adopen PVC Kapı ve Pencere sistemlerinin üretici bayisi olarak güvenilir faaliyetleriyle yaşam alanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış kaynaklardan korumak için durmaksızın çalışıyor.

Kapı ve Pencere Sistemlerinin tamamı, tam otomatik CNC İşleme Merkezi makinelerinde el değmeden, insan hatasına mahal vermeden ve büyük bir titizlikle üretilmekte, müşteriye zamanında ve kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Özkanoğlu kaliteli ve nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmaya dayanışma ve iş birliğinin esas olduğu bir çalışma ortamı oluşturmayı ve şirket içi eğitimlerle sürekli gelişimini prensip olarak belirlemiştir.

2015 yılında ilk ihracatıyla birlikte Dünya Piyasasına açılan Özkanoğlu Genç ve Dinamik kadrosuyla ülke ekonomisine katkı sağlayarak; sürekli gelişim ve iyileştirme, iş ahlakı, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Kalite Politikası

Ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Özkanoğlu’nun kalite politikası müşteri memnuniyetine dayanır.

Üretici bayisi olduğumuz Adopen, ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Adopen’in misyonu, tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin PVC profil konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, “Dünyanın PVC Profil Üreticisi” olmaktır.

Bu doğrultuda Adopen, profil dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar.

Özkanoğlu İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Kapı ve Pencere Sistemleri Adopen’den aldığı güç ve destekle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri her daim haklıdır prensibi ile tüm müşterilerine sorunsuz hizmet anlayışıyla 1985′den günümüze çalışmalarına devam etmektedir.